Akıllı Gündem

Survivor 4 Haziran Pazar eleme adayları kim oldu? Survivor’dan kim elendi?

Survivor 2017’de 4 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da pazar akşamı eleme adayları kim oldu? Gökhan Gözükan kimdir?

Survivor 4 Haziran Pazar eleme adayları kim oldu? Survivor’dan kim elendi?

Survivor 2017’de bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bu geceki oyuna tartışmaların gölgesinde geldi. Dün geceki elem konseyinde Berna’nın Elif’in adını söylemesi adada gerginliğe neden olmuştu. Gönüllülerin bu geceki dokunulmazlık oyununu kazanmaktan başka çareleri yoktu. Kaybetmeleri durumunda Elif, Gökhan ve Ogeday arasından bir ismin adaya veda etmesi kesinleşecekti. Ünlüler takımı ise bu geceki oyunu kazanıp haftayı rahat geçirmeyi hedefliyorlardı. Oyuna her iki takımda hızlı başladı ve ilk turu ünlüler takımı kazandı. İkinci turda ise gönüller geri döndü ve bayrak yarışında turu almayı başardı. Final turuna giden oyunda bayrak yarışı ile belli oldu. Gönüllüler takımı bayrak yarışında, Ogeday’ın başarılı performansıyla kazanmayı bildi.

Dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı, konseyde izleyici oldular. Ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yarışmacılar ayaklarıyla tuttukları düzeneğin üzerine tahta parçaları koydular ve bu parçaları düşürmemeye çalıştılar. Son ikiye İlhan ile Sabriye kaldı. Sabriye, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem dokunulmaz oldu hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Yeni oyun kuralı

Acun Ilıcalı, bundan sonra oyunların 10’lu sistemde oynanacağını açıkladı. Oyunlar tek tur 10 oyun üzerinden oynanacak ve 10 olan kazanacak.

 

Eleme adayları kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada ilk eleme adayı Adem oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sabriye ise bu gecenin son eleme adayı olarak İlhan’ın adını söyledi.

 

Kim elendi

Bu gece oluşan eleme potasında, büyük sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı adaya veda etti. Gönüllüler takımında Elif ve Gökhan, ünlüler takımından ise Adem ile İlhan eleme potasındaydı. Büyük sms oylamasında en az oyu alan Gökhan adaya veda etti.

 

Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ