Akıllı Gündem

Survivor 3 Haziran Cumartesi fragmanı: Adem ile gönüllüler tartışıyor

Survivor 2017’nin 3 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak 110. bölüm fragmanı paylaşıldı. Dokunulmazlık oyununda Adem ile gönüllüler takımından Gökhan ve Elif arasında tartışma yaşanıyor. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Eleme adayları kim olacak?

Survivor 3 Haziran Cumartesi fragmanı: Adem ile gönüllüler tartışıyor

Survivor 2017’de Kıbrıs büyük finali yaklaştıkça heyecan ve tansiyon yükseliyor. Büyük finale gitmek için büyük bir mücadele ortaya koyan yarışmacılar arasındaki tartışmalarda da dikkat çekiyor. Cuma akşamı oynanan ödül oyununda Adem ile Ogeday ve Gökhan arasındaki tartışma geceye damga vurdu. Adem’i oyunda yenen Ogeday’ın ” Buradan benden hızlısı yok demesi” tansiyonu bir anda yükseltmişti. Bu tartışmalar cumartesi akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununda da kendisini gösterecek. Survivor’ın cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünün tanıtımı paylaşıldı.

Dokunulmazlık oyununa çıkacak takımlar kritik virajda kaybetmek istemiyorlar. Bu haftanın başında sürpriz bir şekilde Furkan’ı kaybeden ünlüler, dokunulmazlık oyununu kazanmak için çıkıyorlar. Gönüllüler ise İlhan’ın sakatlığında oyunları kazanıp ünlüleri bir kişi daha eksiltmenin peşinde. Fragmanda yine Adem ile gönüllüler takımının tartıştığı görülüyor. Oyun sonrası Adem ile Gökhan ve Elif tartışıyor. Bakalım bu tartışma hangi seviyelere ulaşacak? Acun bu tartışmaya müdahale edecek mi?

 

Survivor 3 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

 

İşte bu sorular 3 Haziran Cumartesi gecesi yayınlanacak 110. bölümde cevap bulacak. Aşağıdaki videoda dokunulmazlık oyununu ve tartışmaların bir bölümünü izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ