Akıllı Gündem

Survivor 3 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

Survivor 2017’de 3 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu haftanın ilk eleme adayları kim oldu?

Survivor 3 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

Survivor 2017‘de artık sonra yaklaşılıyor. Kıbrıs finaline günler kala hafta sonunun ilk dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. Bu hafta başında Furkan’ı kaybeden ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununda sakatları nedeniyle zor nlar yaşadı. İlhan Mansız’ın sakatlığına ek olarak, Serhat Akın üşüttüğü için hasta hasta yarıştı. Ünlüler takımı zor şartlarda başladığı dokunulmazlık oyununun ilk turunda iyi bir mücadele ortaya koydu ve bu turu kazanarak 1-0 öne geçti. Bu geceki dokunulmazlık oyunu gönüllüler için de çok önemliydi. Çünkü dört kişi kalmışlardı. Gönüllüler takımı, ikinci turda ger döndü ve durumu eşitledi. İki takım final turuna çıktı. Finalde daha iyi bir mücadele ortaya koyan ünlüler takımı dokunulmazlığı kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı, konseyde izleyici oldular. Gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yarışmacılar ellerinde tuttukları merdane ile tahtanın arasındaki topu düşürmemeye çalıştılar. Son ikiye Berna ile Ogeday kaldı. Berna, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem dokunulmaz oldu hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada ilk eleme adayı Gökhan oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Berna ise bu gecenin son eleme adayı olarak Elif‘in adını söyledi.

 

Survivor 4 Haziran Pazar fragmanı: Berna ile Elif arasında gerilim

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ