Akıllı Gündem

Survivor 2017’de kim elendi – 21 Mart Salı – Survivor Çılgın Sedat kimdir

Survivor 2017’de bu haftaya adaya veda eden isim belli oldu. Ünlüler takımının eleme gecesinde adaya Çılgın Sedat / Sedat Kapurtu veda etti. Sedat Kapurtu kimdir?

Survivor 2017’de kim elendi – 21 Mart Salı – Survivor Çılgın Sedat kimdir

Survivor 2017’de bir eleme gecesi daha sona erdi. Bu gece yayınlanan bölüme Adem ile Sabriye arasında yaşanan kavga damga vurdu. Uzun süre birbirlerine hakaret eden ikili, bir süre sonra tekrar barıştılar. Bu gece iletişim ödülü oyunu vardı. İletişim oyununu gönüller takımı kazanarak arkadaşlarından gelen mektupları okudu.

Bu geceki eleme konseyi ünlüler takımı için düzenlendi. Haftasonu oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, dört ismi eleme adayı olarak belirledi. İlk dokunulmazlık oyununda eleme adayı olarak seçilen Şahika ve Sedat’ın ardından, ikinci dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı bu kez, Pınar ve Furkan’ı iki eleme adayı olarak belirledi. Böylece Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan elemeye kalan isimler oldu. Furkan, Şahika, Sedat ve Pınar bu hafta eleme adayı olarak SMS oylamasına kaldılar. Haftalardır peş peşe oyuncu kaybeden ünlüler takımında bu hafta adaya veda isim Çılgın Sedat oldu.

Çılgın Sedat, SMS oylamasında en az oyu alarak Survivor’a ve hayallerine veda etti.

Survivor 2017 23 Mart Perşembe fragmanı – Gönüllüler de Berna krizi

 

 

Çılgın Sedat / Sedat Kapurtu kimdir? Survivor 2017

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ