Akıllı Gündem

Survivor 2017’de kim elendi – 17 Haziran Cumartesi

Survivor 2017’de 17 Haziran Cumartesi gecesi kim elendi? Kıbrıs büyük finaline bir adım kala adaya ve hayallerine kim veda etti. İşte Survivor’da elenen yarışmacı. Sabriye Şengül kimdir?

Survivor 2017’de kim elendi  – 17 Haziran Cumartesi

Survivor 2017’de Kıbrıs büyük finaline artık 5 gün kaldı. Büyük finale sayılı günler kala bu gece bir yarışmacı daha adaya veda etti. Eleme konseyinde potaya giren Adem, Sabriye ve Serhat üçlüsünden, büyük sms oylamasında en az oyu alan Sabriye Şengül adaya ve hayallerine veda etti.

Eleme konseyi öncesi yarışmacılar iki dokunulmazlık oyunu oynadılar. Sema, Kıbrıs’ı daha önceden garantilediği için dokunulmazlık oyunlarına katılmadı. Cuma gecesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday kazandı ve kendisini garantiye alan ilk isim oldu. Bu gece oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu ise İlhan Mansız kazanarak kendisini garantiye alan ikinci isim oldu. Böylece eleme potasına Adem, Serhat ve Sabriye kaldı. Bir bakıma ünlüler konseyi oldu. Bugüne kadar 5 kişi gelen ünlülerden bir yarışmacı daha aday veda ederek haftalar sonra bir arkadaşlarını kaybetti.

Sabriye Şengül kimdir

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

Daha önce yapılan büyük sms oylaması adaya veda eden ismi belirledi. En az oyu alan Sabriye Şengül adaya veda etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ