Akıllı Gündem

Survivor 2017’de ilk kim elendi? SMS oylama sonuçları

Survivor 2017’de ilk kim elendi? SMS oylama sonuçları

Survivor 2017 ilk hafta oynanan birinci ve ikinci dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler takımı kaybetti.

1. dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde adı en çok yazılan Erdi olmuş ve bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Volkan’da Fulya‘ nın adını söylemiş ve SMS çıkacak 1. ve 2. isim belli olmuştu.

2.dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde adı en çok yazılan Berna olmuş ve bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Ogeday’da Eser‘ in adını söylemiş ve SMS çıkacak 3. ve 4. isim belli olmuştu.

Bu akşam yayınlanan yeni bölümde, ödül oyunu öncesi Berna’nın kızgınlığı damga vurdu. Berna birinci hafta,  2. dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde adının çıkmasından sonra onu yazan yarışmacı arkadaşlarına oldukça kızgındı. 1. dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde adı söylenen Fulya, adada Berna’nın arkadaşı olduğu için de ayrıca çok üzgündü. Sevdiği arkadaşları ile dörtlü SMS çıkacağı için mutsuzdu.

Gönüllüler ve Ünlüler arasında ödül oyunu oynandı. İlk turun galibi Gönüllüler olurken ikinci turum galibi ise Ünlüler takımı oldu. Eşitlik sağlandığı için üçüncü olan final turu oynandı. Final turu da oldukça çekişmeli geçti. Skor 2-2 oldu ve son oyuna dörderli gruplar ile çıkıldı ve Ünlüler takımı kazanarak balık setinin sahibi oldu.

Bu akşam oynanan oyunda Gönüllüler takımında, oyun esnasında Volkan’ın Erdi’nin kullandığı oyun arabasına kafasını çarpması ve yaralanması damga vurdu.

Volkan oyuna ara verdi ve tedavisi yapıldı. Tedavisi tamamlanan Volkan oyuna devam edebildi.

 

 

 

Ünlüler takımında ise Çılgın Sedat ve İlhan Mansız arasında son final turunda yapılacak eşleşmelerden dolayı tartışma çıktı.

İkili finale çıkacak isimlerde aynı fikirde olmadığı için tartıştı. Takım arkadaşları araya girerek ikiliyi yatıştırdı.

 

 

 

 

Bu akşam ada konseyinde yedek olan dört yarışmacı adayından üçü SMS sıralamasına göre Survivor 2017’ye dahil oldu. Dahil olan yarışmacılar takımlarını kendi tercih etti. Kurala göre herkes aynı takımı seçemedi. İki kişi aynı takımı seçtiği zaman üçüncü kişi otomatikman diğer takıma dahil oluyor. Kazanamayan dördüncü isme ise Acun Ilıcalı’dan büyük bir jest geldi. Dünya’da istediği herhangi bir yerde bir hafta tatil hakkı kazandı.

Yedek yarışmacı sıralaması ve tercih ettiği takım:

1. Sadin oldu. Gönüllüler takımı tercih etti.

2. Anıl oldu. Gönüllüler takımı tercih etti.

3. Fatih Hürkan kural gereği Ünlüler takımına dahil oldu.

 

Ayrıca konseyde Survivor 2017 de birinci haftanın en iyi oyuncuları açıklandı. Erkeklerde Eser West, kadınlarda ise Sema Apak oldu.

SMS oylaması sonucu rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2017 Gönüllüler adasına veda eden isim Fulya oldu.

Fulya ismi açıklandıktan sonra ateş püskürdü. Gözyaşlarını tutamayan Fulya’nın son sözleri konseye damgasını vurdu. Bu güne kadar hak yemediğini söyleyen Fulya’nın son sözleri “Benim adımı söyleyen Volkan ile Eser’in ismini söyleyerek gitmemi garantileyen Ogeday’a hakkımı helal etmiyorum ” oldu.

Fulya Şahin kimdir? Survivor 2017

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ