Akıllı Gündem

Survivor 2017’de ilk eleme adayları kim oldu? SMS oylamasına kim kaldı?

Survivor 2017’de ilk hafta eleme adayları belli oldu. Erdi Ünver ve Fulya Şahin SMS oylamasına kalan ilk eleme adayları oldu.

Survivor 2017’de ilk oynanan dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımının eleme adayları belli oldu. Yarışma sonrası konseye çıkan Gönüllüler takımı, aralarında yaptıkları oylamada adı en çok yazılan yarışmacı Erdi oldu. Erdi, böylece ilk eleme adayı oldu. İkinci eleme adayını ise, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Volkan söyledi. Volkan, Survivor 2017’de ilk haftanın ikinci eleme adayı olarak Fulya’nın adını verdi. Volkan, Fulya’nın adada hak yediğini, toplu kazanılmış hakkı hakkaniyetli dağıtmadığını ve pilavı arkadaşları arasında eşit bir şekilde dağıtmadığı için adını söylediğini belirtti.

Böylece Erdi ve Fulya bu günün ilk SMS oylamasına çıkacak isimler oldu. 23 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak ve elemeye dahil olacak iki kişi daha belirlenecek. Dört kişi ada konseyinde SMS’e çıkacak ve aralarından bir kişi elenecek.

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

Fulya Şahin kimdir? Survivor 2017

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ