Akıllı Gündem

Survivor 2017’de bu hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 11 Mart Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın 1. ve 2. eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı. Survivor 11 Mart Cumartesi elemeleri. Şahika Kimdir?

Survivor 2017’de bu hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 11 Mart Cumartesi

Survivor 2017‘de 8. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu haftanın eleme potasına giren ilk adaylar bu gece belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya yarıştılar. Bu gece gözler dünkü ödül oyununu kazanan ünlüler takımındaydı. Yarışmaya karınları tok ve geçen hafta Tarık Mengüç’ü kaybederek gelen ünlüler takımının performansı merak ediliyordu. Ancak ünlüler takımı beklenen performansı veremedi ve oyunu 2-0’lık net skorla kaybetti. Gönüllüler takımının haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanması artık bir gelenek oldu. Bu gece konseyde ünlüler takımı için eleme için oylamaya çıkarken gönüllüler takımı rahat bir konsey geçirecek.
Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar ayakları ile tuttukları denge tahtasına konulan sembolleri düşürmemeye çalıştılar. Bu hafta bireysel dokunulmazlığı Çılgın Sedat kazandı…

 

Eleme adayları kimler oldu

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Şahika oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Adem‘in adını söyledi.

İlhan ve Fatih Hürkan yine kavga ediyor -Survivor 12 Mart 38. bölüm

 

Şahika Ercümen kimdir? Survivor 2017

Adem Kılıçcı kimdir? Survivor 2017

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ