Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 2 Nisan Pazar

Survivor 2017’de haftanın son eleme adayları belli oldu. Survivor’da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2017’de 2 Nisan Pazar dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları.

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 2 Nisan Pazar

Survivor 2017’de bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı ve son eleme adayları belli oldu. İki takımda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Dün gece haftanın ilk eleme adaylarını belirleyen gönüllüler takımı, bu haftaki dokunulmazlık oyununu kazanmak için daha hırslı mücadele etti. Dokunulmazlık oyununun iki turunu da kazanan gönüllüler takımı, bu akşam dokunulmazlığı alan taraf oldu. Gönüllüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici olacaklar.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. arışmacılar elleri ile tuttukları ip düzeneğin üzerindeki sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Son ikiye Serhat ile Adem kaldı. Serhat, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem bir hafta önceden birleşme partisini garantiledi hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Adem’in adını söyledi.

 

Adem Kılıçcı kimdir? Survivor 2017

 

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ