Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 30 Nisan Pazar

Survivor 2017’de bu haftanın son eleme adayı belli oldu. Survivor’da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2017’de 30 Nisan Pazar dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları.

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 30 Nisan Pazar

Survivor 2017’de Kıbrıs finali yolunda zaman hızla geçiyor. Büyük finale sayılı haftaların kaldığı yarışmada bu haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün gece gönüllüler takımı kaybetmiş ve Berna ile Anıl’ı eleme potasına koymuşlardı. Bu geceki dokunulmazlık hayati önemdeydi. Kaybetmeleri durumunda bir arkadaşlarına veda edecekleri kesindi. Ünlüler takımı ise bu dokunulmazlığıda kazanıp, uzun bir aranın ardından rahat bir hafta geçirmek istiyorlardı. İki takımda haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Takımlar dokunulmazlık oyununda, havuz ve engel bulunan parkurun sonunda düzenekteki topu kutuya atmaya çalıştılar. Gönüllüler takımı oyunun ilk turunda rakiplerine göz açtırmadı ve bu etabı 5-1 gibi net bir skorla kazandı. Oyunun ikinci turunda ise ünlüler rüzgarı vardı. Ünlüler 5-3 lük skor ile turu alarak gönüller cevap verdi. İki takım beraberlik sonrası final turu oynadılar. Ünlüler takımı, çekişmeli geçen final turunu 5-4 kazanarak bu akşam dokunulmazlığı alan taraf oldu. Ünlüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici olacaklar.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar elleri ile tuttukları  tahta sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Son ikiye Elif ile Burçak kaldı. Elif, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak dokunulmaz olmaya hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Gönüllüler takımı iki dokunulmazlığı kaybettikleri için bu gece bireysel sembolü kazanan eleme adayı söyleyemedi. Normalde bir eleme adayının çıkması gereken eleme konseyinde, Gökhan ve Burçak’ın oyları eşit olduğu için ikisi birden eleme potasına girdi.

 

Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017

 

Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ