Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 26 Mart Pazar

Survivor 2017’de ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu haftanın 3. ve 4. eleme adayları kim oldu? İşte Survivor 2017’de 26 Mart Pazar dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları. Gökhan Gözükan kimdir? Bulut Özdemiroğlu kimdir?

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 26 Mart Pazar

Survivor 2017’de bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Dün gecenin galibi ünlüler takımı, bu akşamki dokunulmazlık oyununu da kazanarak uzun süre sonra karşı takımdan bir yarışmacının elenmesini garantilemeyi planlıyordu. Gönüllüler takımı ise ünlülerden iki yarışmacıyı eleme potasına sokmayı planlıyordu. Takımlar, Dominik’te soğuk ve yağmurlu bir havanın altında mücadele ettiler. Oyunda, yarışmacıların yağmur ve kaygan engellerden sık sık düştükleri görüldü. Zorlu şartlarda oynanan oyunun ilk turunu ünlüler takımı kazandı. İkici turda da ünlüler rüzgarı vardı. Ünlüler takımı, 5-2’lik net bir skorla bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu da kazandı.

Gönüllüler takımı ise üç hafta sonra dokunulmazlık oyunlarını peş peşe kaybetmenin şaşkınlığını yaşadı. Ünlüler takımı bu geceki konseyde izleyici oldular.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar. Yarışmacılar elleri ile tuttukları denge düzeneğin üzerine sembol koydular. Son ikiye Volkan ile Anıl kaldı. Volkan, bu akşamda bireysel dokunulmazlığı kazandı ve eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Bulut oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Volkan ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Gökhan‘nın adını söyledi.

 

Survivor 2017 27 Mart Pazartesi fragmanı – 49. Bölüm tanıtım

 

 

 

Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017

 

 

Bulut ÖZDEMİROĞLU Survivor 2017’de gönüllüler takımında! Bulut ÖZDEMİROĞLU kimdir?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ