Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 29 Nisan Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Survivor’da 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2017’de 29 Nisan Cumartesi dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları.

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 29 Nisan Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. İki takımda haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Takımlar dokunulmazlık oyununda, havuz ve engel bulunan parkurun sonunda ellerindeki frizbilerle sembolleri düşürmeye çalıştılar.Ünlüler takımı, perşembe okşamı oynanan ceza oyununu kaybettiği için bu geceye -1 puanla başladı. Gönüllüler takımı oyunun ilk turunda rakiplerine göz açtırmadı ve bu etabı 5-2 gibi net bir skorla kazandı. Oyunun ikinci turunda ise ünlüler rüzgarı vardı. Ünlüler 3-0 geriye düştükleri etabı 5-3 lük skor ile alarak gönüller ecevap verdi. İki takım beraberlik sonrası final turu oynadılar. Ünlüler takımı, çekişmeli geçen final turunu 5-3 kazanarak bu akşam dokunulmazlığı alan taraf oldu. Ünlüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici olacaklar.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar önlerinde duran masadaki ip düzeneğin üzerinde tahta sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Son ikiye Ogeday ile Berna kaldı. Ogeday, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem dokunulmaz oldu hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Berna oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Anıl‘nın adını söyledi.

 

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017’ye Berna gidiyor

Survivor Anıl Karakurt kimdir?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ