Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 22 Nisan Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Survivor’da 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2017’de 22 Nisan Cumartesi dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları. Survivor Sabriye kimdir? Survivor Şahika kimdir?

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 22 Nisan Cumartesi

Survivor 2017’de Kıbrıs büyük finaline artık sayılı hafta kaldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. İki takımda haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Ünlüler takımı geçen hafta dokunulmazlık oyunlarındaki kötü performanslarını geride bırakmak istiyordu. Dokunulmazlık oyununa hızlı başlayan ünlüler takımı, oyunun ilk turunda rakiplerine göz açtırmadı ve bu turu kazandı. Oyunun ikinci turunda ise gönüllüler rüzgarı vardı. Gönüllüler bu turu alarak ünlülere cevap verdi. İki takım beraberlik sonrası final turu oynadılar. Gönüllüler takımı, çekişmeli geçen final turunu kazanarak bu akşam dokunulmazlığı alan taraf oldu. Gönüllüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Survivor 2017 23 Nisan Pazar fragmanı Tuğçe ile Şahika kavga ediyor 71. bölüm

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar elleri ile tuttukları ip düzeneğin üzerindeki sembolü dengede tutmaya çalıştılar. Furkan, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem dokunulmaz oldu hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Şahika‘nın adını söyledi.

 

Şahika Ercümen kimdir? Survivor 2017

 

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ