Akıllı Gündem

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 25 Mart Cumartesi

Survivor 2017’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu haftanın ilk eleme adayları kim oldu? İşte Survivor 2017’de 25 Mart dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları. Berna Keklikler kimdir? Erdi Ünver kimdir?

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 25 Mart Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, bu gece oynandı. İki takımda haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Deniz parkurunda oynanan oyunda ilk turlar berabere bitti ve final turu oynandı. Tam altı oyundur dokunulmazlık oyununu kazanamayan ünlüler takımı, final turunda üstün bir mücadele ortaya koyarak bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazandılar. Gönüllüler takımı ise üç hafta sonra dokunulmazlık oyununu kaybetmenin şaşkınlığını yaşadı. Ünlüler takımı bu gece konseyde izleyici olacaklar.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar ayakları ile tuttukları denge düzeneğin üzerine mızraklarla sembol koydular. Son ikiye Berna ile Tuğçe kaldı. Daha önceden bireysel sembolü kazanarak iki hafta dokunulmaz olan Tuğçe, bu akşamda bireysel dokunulmazlığı kazandı ve eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Erdi oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğçe ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Berna‘nın adını söyledi.

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 26 Mart Pazar

 

 

 

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

 

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017’ye Berna gidiyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ