Akıllı Gündem

Survivor 2017 Sabriye ile Adem yol ayrımında 6 Nisan Perşembe fragman 58. bölüm

Survivor 2017’nin 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Sabriye ile Adem arasında ipler geriliyor. Bu geceki ödül oyununu kim kazanacak? İşte Survivor 2017’nin 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 58. bölüm fragmanı.

Survivor 2017 Sabriye ile Adem yol ayrımında 6 Nisan Perşembe fragman 58. bölüm

Survivor 2017’de birleşme öncesi bu gece ödül oyunu oynanacak. Bu gece yayınlanacak 58. bölüm için tanıtım videosu yayınlandı. Erdi’nin vedası sonrası gönüllüler takımında hem sevinç hem de hüzün var. Elif ve Tuğçe cephesi Erdi’nin ayrılığına sevinirken, Anıl, Volkan ve Berna cephesinde ise hüzün var. Tartışmaların eksik olmadığı ünlüler takımında ise gerilim eksik olmuyor. Bu akşam Sabriye ve Adem arasında tartışma adayı karıştıracak. Bugüne kadar birlikte mücadele veren Adem ile Sabriye yol ayrımında. İkili, bu geceki tartışmada birbirlerine çok ağır hakaretlerde bulunacaklar. Bu gece bir diğer tartışma ise İlhan ile gönüller takımı arasında yaşanacak. Ödül oyununda benchte İlhan ve gönüller birbirlerine laf atıyorlar. Bakalım bu tartışma hangi seviyelere kadar çıkacak.

Ünlüler takımı yarışmacıları haftasonu düzenlenecek birleşme partisi için şimdiden hazırlanıyor. Partide şarkı söyleyecek yarışmacılar, adalarında alıştırma yapıyorlar.

İşte ödül oyununun ve tartışmaların yaşanacağı 58. bölüm fragmanı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ