Akıllı Gündem

Survivor 2017 2. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 29.01 Pazar

Survivor 2017’de 3. ve 4. eleme adayları kim oldu? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2017’de 29 Ocak Pazar gecesi yaşananlar.

Survivor 2017 yarışmasının ikinci haftasında bir dokunulmazlık oyunu daha sona erdi. Haftanın 3. ve 4. eleme adaylarının belirlendiği dokunulmazlık oyunu, gönüllüler takımı zorlu bir mücadele sonrasında kazandı. Kum torbası ağırlıklarının bireysel olarak omuzlarda taşındığı güce yönelik oyun, yarışmacılara çok zor anlar yaşattı. Çekişmeli geçen oyunda her iki takımda birer tur kazandı. Kazanan takımın belirlenmesi için oyunda final turu oynandı. Final turunda gönüllüler takımı zorda olsa kazanarak, bu hafta konseyde rahat oturacak taraf oldu. Gönüllüler takımı böylece ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

Bu sezon ilk kez kaybeden ünlüler takımı, bu haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirlemek için konseyde oylamaya çıkıyor.

ESER KORKUTTU

Dokunulmazlık oyununda Fatih Hürkan ile karşılaşan Eser West, omzundaki ağırlığa dayanamayınca bir anda kendisini yerde buldu.

 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık için ter döktü. Demir çubuk üzerindeki yuvarlak levha ve onun üzerinde bulunan üç tane topu bir arada tutmaya çalışan yarışmacılardan, bireysel dokunulmazlığı İlhan Mansız kazandı. İlhan Mansız böylece bu akşam düzenlenecek konseyde hem dokunulmaz olacak hem de bir kişiyi eleme potasına sokacak.

 

KONSEYDE 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU

İlk kez konseye çıkan ünlüler takımının yaptığı eleme oylamasında 3. aday Seda çıktı. İlhan Mansız, yarışmanın bu haftaki 4. eleme adayı olarak Sabriye’nin adını verdi.

Oylama sonuçları

Seda 6

Sabriye 2

Berna 3

 

Böylece bu haftanın eleme adayları Denisa, Sadin, Sabriye ve Seda oldu. 

 

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ