Akıllı Gündem

Survivor 2017 8 Nisan Cumartesi fragmanı: Şahika ile Serhat Akın tartışıyor

Survivor 2017 yarışmasının 8 Nisan Cumartesi gecesi yayınlanacak 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Birleşme partisi öncesi son ödül oyununu kim kazanacak? Survivor 2017 8 Nisan Cumartesi fragmanı izle. Survivor 2017 60. bölüm fragmanı.

Survivor 2017 8 Nisan Cumartesi fragmanı: Şahika ile Serhat Akın tartışıyor

Survivor 2017’de birleşme partisine artık sayılı saatler kaldı. TV8’de yayınlanan Survivor 2017’nin 8 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak 60. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. İki takımda adaların birleşmesi nedeniyle çok heyecanlı. Birleşme partisi nedeniyle bu hafta dokunulmazlık oyunu oynanmayacak. 60. bölümde ünlüler ve gönüllüler ödül oyunu oynayacaklar. Ödül oyununda Serhat Akın yine Şahika ile tartışacak. İki takımda adaların birleşmesi nedeniyle çok heyecanlı.

İşte Survivor’ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı:

BU GECE NELER YAŞANDI

Survivor 2017’nin bu gece yayınlanan 59. bölümde, ünlüler ve gönüllüler takımları ilk olarak iletişim oyunu oynadılar. Yarışmacılar yakın arkadaşlarıyla mesajlaşabilmek için ter döktü. Ünlüler takımı her iki turuda kazanarak arkadaşlarıyla mesajlaştılar. Gönüllüler takımı ise mağlubiyet sonrası birbirlerine karşı içlerini döktüler. Mağlubiyeti ve nedenlerini tartıştılar.

Takımlar bu geceki bölümde bir Survivor klasiği olan “yarışmacılar kaç kilo verdi” oyununu, baklava ödülü için oynadılar. Bu yarışmayıda ünlüler kazanarak baklavayı afiyetle yediler. Survivor 2017’de en çok kilo veren yarışmacı Anıl oldu. Anıl, yarışmaya katıldığı günden bugüne kadar %20 oranında, yani kilosunun 5’te 1’ini kaybeti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ