Akıllı Gündem

Survivor 2017 8. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 12 Mart Pazar

Survivor 2017’de 8. haftanın son eleme adayları kim oldu? 12 Mart Pazar akamı dokunulmazlık oyununu kim kazandı?  Survivor 12 Mart Pazar elemeleri. Suvivor’da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 12 Mart Pazar

Survivor 2017 8. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 12 Mart Pazar

Survivor 2017’de bir dokunulmazlık oyununu daha geride bıraktık. Dün geceki oyunu gönüllüler takımı kazanmış ve ilk eleme adayları ünlüler takımından çıkmıştı. Dün geceki konseyde Şahika ve Adem eleme potasına giren isimler oldu. Bu geceki dokunulmazlık oyununa ünlüler takımı kazanmak için çıktı ama kaybeden yine ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı üç haftadır dokunulmazlık oyunlarına ambargo koydu. Zorlu geçen oyunun final turunu kazanan gönüllüler takımı bu geceki konseyde izleyici konumunda oldu. Dokunulmazlık oyununa Fatih Hürkan ve İlhan Mansız’ın kavgası damga vurdu. Fatih Hürkan’ın kuralları dinlememesine sinirlenen İlhan, Fatih’e kızdı. Bunun üzerine ikili arasında gergin anlar yaşandı. Ünlüler takımı bu tartışmalarla bireysel dokunulmazlık oyununa geçtiler.
Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. İlhan, dokunulmazlık oyununu kazanarak, hem konseyde dokunulmaz oldu, hemde bir eleme adayını belirleme şansını elde etti.

 

Eleme adayları kimler oldu

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Fatih oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Pınar‘nin adını söyledi.

İlhan ve Fatih Hürkan yine kavga ediyor -Survivor 12 Mart 38. bölüm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ