Akıllı Gündem

Survivor 2017 7. hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 4 Mart Cumartesi

Survivor 2017’de bu haftanın 1. ve 2. eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı. Survivor 4 Mart Cumartesi elemeleri. Adem Kılıççı kimdir? Sabriye kimdir?

Survivor 2017 7. hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 4 Mart Cumartesi

Survivor 2017‘de 7. haftanın eleme potasına giren ilk adaylar bu gece belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya yarıştılar. Geçen hafta Sadin’i göndermek zorunda kalan gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununa baskılı başladı. Ancak ünlülerde mücadeleye ortak oldu. İki takımında mücadelesi nefesleri kesti. Berbere biten normal turların ardından final turu oynandı.

Final turunda 5 oyunu kazanan takım, haftanın dokunulmazı oldu. Final turunda iki takımda kaybetmemek için büyük mücadele verdi. İki takımda oyunu bırakmadı ve durum 4-4’e geldi. Final turunun son oyununu, en iyi kız ve erkekten oluşan takımlar oynadı.

Gönüllüler takımı, zorlu bir mücadele sonrası oyunu kazanarak bu akşam konseyde rahat olan taraf oldu. Ünlüler takımı bu akşam düzenlenecek konseyde haftanın ilk eleme adaylarını belirleyecekler.

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Sema, dokunulmazlık oyununu kazanarak konseyde hem dokunulmaz oldu, hemde bir eleme adayını belirleme şansını elde etti.

Eleme adayları kimler oldu

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Adem‘in adını söyledi.

Survivor’da bir ilk! Adalarda yemek konseyi yapılacak

Yarışmacılar en çok özlem duydukları yemekleri yazacaklar. Survivor izleyicilerinin oylaması sonrası en çok oyu alan yemek, ödül oyununda yarışmacıların karşısına çıkacak.

Survivor 2017 33. bölüm tanıtımı: Adem Kılıççı sakatlanıyor 5 Mart Pazar fragmanı

DÜN NELER YAŞANDI

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Oyunda durum 4-4 iken finalde devreye giren Elif Şadoğlu ödülü Gönüllüler takımına kazandırdı.

SERHAT-BULUT TARTIŞMASI

Oyuna dışarıdan müdahale eden Bulut, Furkan’ın tepkisiyle karşılaştı. Bu nedenle ikili arasında hafif bir tartışma çıktı. Daha sonra Serhat da tartışmaya dahil olunca Bulut ona ‘Sen karışma’ yanıtını verdi. Bu sözden sonra tansiyon bir anda yükseldi ve gerginlik uzadı. Diğer yarışmacıların araya girmesiyle tansiyon bir süre sonra dindi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ