Akıllı Gündem

Survivor 2017 5. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 26 Şubat Pazar

Survivor 2017’de 5 haftanın üçüncü ve dördüncü eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı. Survivor 26 Şubat Pazar elemeleri. Suvivor’da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 26 Şubat Pazar

Survivor 2017 5. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 26 Şubat Pazar

Survivor 2017’de 5. haftanın 3. ve 4. eleme adayları bu akşam belli oldu. Dün geceki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı haftanın ilk eleme adaylarını kendi takımlarından çıkarmışlardı. Konsey oylamasında haftanın ilk eleme adayları Sabriye ile Fatih Hürkan oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanmak için bu gece kıyasıya yarıştılar.

Dün dokunulmazlık oyununu kaybederek ilk eleme adaylarını belirlemek zorunda kalan ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununa baskılı başladı. Ünlüler takımı ve gönüller takımı birer tur kazanarak final oyunu oynadılar. Ünlüler takımı final turunu 5-0 gibi net bir skor ile kazandı.  Ünlüler takımı, zorlu bir mücadele sonrası oyunu kazanarak bu akşam konseyde rahat olan taraf oldu. Gönüllüler takımı bu akşam düzenlenecek konseyde haftanın ilk eleme adaylarını belirleyecekler.

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Gökhan, dokunulmazlık oyununu kazanarak, hem konseyde dokunulmaz oldu, hemde bir eleme adayını belirleme şansını elde etti.

Eleme adayları kimler oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Sadin oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Erdi‘nin adını söyledi.

Konsey oylama sonuçları:

Erdi: 2
Sadin: 4
Berna: 3
Elif: 1
Anıl: 1

Survivor 2017 29. bölüm tanıtımı 27 Şubat Pazartesi – TV8 fragman

 

Fatih Hürkan Survivor’a katılıyor? Fatih Hürkan kimdir?

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

Survivor Sadin Bakır kimdir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ