Akıllı Gündem

Survivor 2017 5. hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 25 Şubat Cumartesi

Survivor 2017’de 5 haftanın ilk eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı. Survivor 25 Şubat Cumartesi elemeleri. Suvivor’da 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 25 Şubat Cumartesi

Survivor 2017 5. hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 25 Şubat Cumartesi

Survivor 2017’de 5. haftanın ilk eleme adayları bu akşam belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanmak için bu gece kıyasıya yarıştılar. Geçen hafta iki dokunulmazlık oyununu kaybederek bir arkadaşlarını göndermek zorunda kalan ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununa baskılı başladı. Ünlüler takımı, ilk turu üstün bir mücadele sonunda kazanmasını bildi. Eser West’in yerine gelen Bulut ile yeni bir hava yakalayan gönüllüler takımı ise oyunun ikinci turunda kendilerine geldiler ve ünlüler takımına baskı kurdular. Zorlu geçen ikinci turu gönüllüler takımı kazandı. Oyunda eşitlik olması nedeniyle final turu oynandı. Final turunda 5 oyunu kazanan takım, haftanın dokunulmazı oldu. Final turunda iki takımda kaybetmemek için büyük mücadele verdi. İki takımda oyunu bırakmadı ve durum 4-4’e geldi. Final turunun son oyununu, en iyi iki kız ve iki erkekten oluşan dörderli takımlar oynadı. Gönüllüler takımı, zorlu bir mücadele sonrası oyunu kazanarak bu akşam konseyde rahat olan taraf oldu. Ünlüler takımı bu akşam düzenlenecek konseyde haftanın ilk eleme adaylarını belirleyecekler.

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Furkan, dokunulmazlık oyununu kazanarak konseyde hem dokunulmaz oldu, hemde bir eleme adayını belirleme şansını elde etti.

 

Eleme adayları kimler oldu

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan ise bu gecenin 2. eleme adayı olarak Fatih Hürkan‘ın adını söyledi.

Konsey oylama sonuçları:

Sabriye: 5

Fatih: 2

Sedat: 1

Adem: 1

https://www.akilligundem.com/survivor-2017-28-bolum-tanitimi-27-subat-pazar-tv8-fragman/

 

Fatih Hürkan Survivor’a katılıyor? Fatih Hürkan kimdir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ