Akıllı Gündem

Survivor 2017 44. bölüm fragmanı Kim elenecek – 21 Mart Salı

Survivor 2017 yarışmasının 21 Mart Salı gecesi yayınlanacak 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Adem ile Sabriye arasında ki kardeşlik sona mı eriyor? İkili adada kavga ediyor. 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlülerden bir kişi elenecek. İşte merak edilen 21 Mart Salı gecesi yayınlanacak Survivor 44. bölüm fragmanı.

Survivor 2017 44. bölüm fragmanı Kim elenecek – 21 Mart Salı

Survivor 2017‘de bir eleme gecesi daha yaşandı. Survivor 2017’nin 21 Mart Salı gecesi yayınlanacak elemenin yapılacağı 44. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Yarışmada üç hafta üst üste dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler için gerilim ve tansiyon yükseliyor. Ünlüler takımında kavgalar ve tartışmalar eksik olmuyor. Fragmanda, Adem ile Sabriye arasında büyük bir kavganın yaşandığı görülüyor. İkili arasında ki kardeşlik sona mı eriyor?

Adem, verdiği röportajda Sabriye’yi kardeşi gibi gördüğünü, bu yüzden dışlandığını ve bir çok insanı karşısına aldığını anlatırken, onu nankörlük ile suçladı ve sözlerine insan dostu ile düşmanına aynı dili kullanmaz diyerek sitemini dile getirdi. Sabriye ise kimseye ihtiyacı olmadığını söyledi.

Survivor 2017’de kim elendi – 21 Mart Salı – Survivor Çılgın Sedat kimdir

 

Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan bu haftaki eleme adayları oldular. Bu dörtlüden kim elenecek? İşte bu soru 21 Mart Salı gecesi yayınlanacak Survivor 2017 44. bölümünde cevap bulacak.

İşte yeni bölümün merakla beklenen fragmanı.

Survivor 2017 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 20 Mart Pazartesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ