Akıllı Gündem

Survivor 2017 42. bölüm tanıtımı yayınlandı – 18 Mart Cumartesi fragman

Survivor 2017’nin 18 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 42. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Survivor’da bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Survivor 2017 9. haftanın ilk eleme adayları kim olacak?

Survivor 2017 42. bölüm tanıtımı yayınlandı – 18 Mart Cumartesi fragman

Survivor’da yeni bir haftaya daha girildi. Dün gece oynanan ödül oyununun ardından gözler bugünkü dokunulmazlık oyununda. Gönüllüler takımı son haftalarda dokunulmazlık oyunlarına ambargo koydu. Peş peşe aldıkları dokunulmazlıklar ile ünlüler takımı yarışmacılarının adaya veda etmesini sağladılar. Gönüllüler takımı bu başarılarını bu geceki dokunulmazlık oyununda da tekrarlayabilecekler mi? Ünlüler takımında ise işler çok karışık. Her gün farklı bir tartışmanın yaşandığı ünlüler adasında sular durulmuyor. Ünlüler bu geceki dokunulmazlık oyununu kazanacaklar mı yoksa bir arkadaşlarının daha adaya veda etmesi için yine dokunulmazlığı karşı tarafa mı verecekler? Tüm bu soruların cevabı beklenirken, Survivor’ın 18 Mart Cumartesi gecesi yayınlanacak 42. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda ünlüler takımındaki tartışmaların devam ettiği görülüyor. Bu seferki tartışma Şahika, Sabriye ve Adem arasında yaşanıyor. Adem ve Sabriye, Şahika’yı dışlıyorlar.

Ünlüler takımındaki bir diğer tartışma ise oyun alanında Serhat ve Furkan arasında yaşanıyor. Bakalım ünlüler bu tartışmaların gölgesinde bu gece nasıl bir sonuç elde edecek?
İşte Survivor takipçilerinin sabırsızlıkla beklediği 18 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 42. bölüm fragmanı.

Hadise yarışmacısı ile birlikte Survivor’a gidecek

 

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 18 Mart Cumartesi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ