Akıllı Gündem

Survivor 2017 40. bölüm fragmanı – Kim elenecek 14 Mart Salı

Survivor 2017’de 14 Mart Salı gecesi yayınlanacak 40. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Survivor’dan bu hafta kim elenecek? Survivor 2017’de hayallerine kim veda edecek? Ünlüler adasında İlhan, Fatih Hürkan ve Sedat yine tartışıyor.

Survivor 2017 40. bölüm fragmanı – Kim elenecek 14 Mart Salı

Survivor 2017‘de bir eleme gecesi daha geldi. Survivor 2017’nin 14 Mart Salı gecesi yayınlanacak eleme bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Yarışmada haftalar geçtikçe gerilim ve tansiyon yükseliyor. Özellikle ünlüler takımında kavgalar ve tartışmalar eksik olmuyor. En son yarışma alanında İlhan Mansız ve Fatih Hürkan arasında yaşanan tartışmaya bir yenisi daha ekleniyor. Fragmanda, İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında yeni bir tartışmanın yaşandığı görülüyor. Bu seferki tartışma adada yaşanacak. Çılgın Sedat’ın Pazartesi gecesi oynanan bireysel Kıbrıs sembolünü finalde kaybetmesi sonrası takımı suçlaması, bu tartışmanın fitilini ateşliyor. Adaya dönen ünlüler takımından Fatih Hürkan ve Pınar, Sedat’ın elenmesine takımın neden olduğu hakkında konuşurken İlhan ikiliyi yakalıyor ve haklarında dedikodu yapmamalarını söylüyor. Bunun üzerine ikili arasında yeni bir gerilim yaşanıyor. Bu gerileme Çılgın Sedat’ında dahil olmasıyla ünlüler adası karışıyor. Ünlüler bu tartışmaların gölgesinde eleme konseyine çıkacak.

Adem, Şahika, Pınar ve Fatih Hürkan bu haftaki eleme adayları oldular. Pınar, İlhan tarafından adının eleme adayı olarak söylenmesine çok bozuldu ve sinirlendi. İlk defa eleme potasına giren Pınar mı elenecek yoksa performansı düşük olan Şahika veya Fatih mi elenecek? İşte bu soru 14 Mart Salı gecesi yayınlanacak Survivor 2017 40. bölümünde cevap bulacak.

İşte yeni bölümün merakla beklenen fragmanı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ