Akıllı Gündem

Survivor 2017 4 Nisan Salı kim elendi? Erdi Ünver kimdir?

Survivor 2017’de bu hafta adaya veda eden isim gönüllüler takımından Erdi Ünver oldu. Eleme konseyinde adaya Erdi Ünver veda etti. Erdi Ünver kimdir?

Survivor 2017 4 Nisan Salı kim elendi? Erdi Ünver kimdir?

TV8’de ekrana gelen Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde bu haftaki eleme konseyi yapıldı ve bir yarışmacı daha adaya veda etti.  Konsey öncesi, kızların bireysel sembol oyunu ile iletişim ödülü oyunu oynandı.

Sema, Furkan ile Serhat’ı ödüle götürdü, İlhan’ı seçmedi!

Kızlar arasında oynanan bireysel sembol oyunun galibi Sema oldu. Yarışmada kişi sayısı azaldıkça oyunu kazanan yarışmacılar kural gereği eskisinden daha az yarışmacıyı yanında ödüle götürebiliyor. “Fantastik Dörtlü” olarak adlandırılan Sema, Furkan, Serhat ve İlhan dörtlüsünden bir tek İlhan ödüle gidemedi. Sema, ödül için yanında bu kez iki yarışmacı götüreceği için Furkan ve Serhat’ı seçti. İlhan, yapmış olduğu röportajda her ne kadar seçilmemesine alınmadığını belirse de Pınar tarafından dışlandığı şeklinde yorumlandı. Erkelerde dün oynanan bireysel sembol oyunu kazanan Volkan ise Ogeday ve Tuğçe’yi ödüle götürdü.

İletişim ödülünü Ünlüler takımı kazandı!  

İletişim ödülü oyununda Ünlüler takımı ilk turu 5-0 aldı. İkinci turda, Gönüllüler takımı atağa kalksa da oyunu alamadı ve Ünlüler takımı  ikinci turu 5-2 skor ile kazanarak iletişim ödülünü kazandı. Yarışmacılar ailelerden gelen mektupları okudular.

Acun Ilıcalı birleşme partisiyle ilgili sürprizleri açıkladı!

Acun Ilıcalı birleşme partisinde şarkı yarışması yapılacağını duyurdu. Kazanan iki yarışmacı Survivor 2018’de misafir olacak. Tarık Sezer orkestrası birleşme partisine gelecek. Şarkı yarışması öncesi Acun Ilıcalı eğer isterlerse yarışmacılara, Ünlüler ile Gönüllüler takımı karmasıyla prodüksiyon arasında futbol oyunu oynamayı teklif etti. Ilıcalı’nın bu teklifi yarışmacılar tarafından kabul edildi.

 

Konseyde bu hafta adaya veda eden isim belli oldu!

Bu hafta oynanan 1. dokunulmazlık oyunu Gönüllüler takımı kaybetti ve Erdi ile Berna eleme adayı oldu. Oynanan 2. dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler takımı oyunu kaybetti ve Sabriye ile Adem eleme adayı oldu. Erdi, Berna, Sabriye ve Adem arasında yapılan SMS oylaması sonucu rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Erdi oldu.

 

 

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ