Akıllı Gündem

Survivor 2017 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 20 Mart Pazartesi

Survivor 2017’de 9. haftanın son eleme adayları belli dolu. Survivor 2017’de 20 Mart Pazartesi akşamı eleme adayı kimler oldu? Survivor 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2017 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 20 Mart Pazartesi

Survivor 2017’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün gece O Ses Türkiye finali olması nedeniyle, Survivor dokunulmazlık oyunu, 20 Mart Pazartesi akşamına ertelenmişti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler, Sedat ve Şahika’yı eleme potasına sokmuşlardı. Ünlüler, bu gece kaybetmemek için saha çıktılar. Gönüllüler takımıda bu geceki dokunulmazlık oyununu kazanıp, bu haftada karşı taraftan bir yarışmacıyı göndermeyi istiyordu. Dokunulmazlık oyununun ilk turu, gönüllüler takımının istediği gibi 5-2’lik galibiyetle sonuçlandı. İkinci turu da gönüllüler takımı 5 -1 galibiyetle kazanarak dokunulmazlığı aldılar. İlk defa Survivor da 6 dokunulmazlık oyununu üst üste kazanan ilk takım oldular.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar elleri ile tuttukları denge tahtasına konulan sembolleri düşürmemeye çalıştılar. Bu hafta 1. dokunulmazlık oyununda bireysel dokunulmazlığı Adem kazandı. 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı oldu. Yarışmacılar önlerinde duran tahta parçasına ellerindeki çubuklar ile top sıkıştırarak oynadıkları oyunda topu düşürmemeye çalıştılar. Bu hafta 2. dokunulmazlık oyununda bireysel dokunulmazlığı Sabriye kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, 1. eleme adayı Şahika oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem ise 2. eleme adayı olarak Sedat‘ın adını söyledi. Ünlüler takımı için düzenlenen bu akşam ki 2. konseyde yapılan oylamada, 3. eleme adayı Pınar oldu.  Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sabriye ise 4. eleme adayı olarak Furkan‘ın adını söyledi.

Böylece SMS’e çıkan isimler belli oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan.

 

Survivor 2017 44. bölüm fragmanı Kim elenecek – 21 Mart Salı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ