Akıllı Gündem

Survivor 2017 29 Mart Çarşamba fragmanı: Survivor’dan kim elenecek 51. bölüm

Survivor 2017 ‘de elenecek aday 29 Mart Çarşamba gecesi belli oluyor. Survivor’ın 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta adaya gönüllüler takımından Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut  arasından hangi isim veda edecek? İşte merak edilen 29 Mart Çarşamba gecesi yayınlanacak Survivor 51. bölüm fragmanı.

Survivor 2017 29 Mart Çarşamba fragmanı: Survivor’dan kim elenecek 51. bölüm

Survivor 2017‘de bu hafta adaya veda edecek yarışmacının belli olmasına artık saatler kaldı. Dün gece eleme konseyi düzenlenmedi ve bu akşama ertelendi. Ünlüler takımının geçen hafta sonu gösterdiği olağanüstü performans sonrası, dört eleme adayı da gönüllüler takımından çıkmıştı. Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut bu haftaki eleme adayları oldular ve SMS oylamasına kaldılar. Bu gece düzenlenecek konseyin ardından dört isimden biri adaya veda edecek. Ancak takımlar, eleme konseyinden önce ödül oyunu oynayacaklar. Ödül oyunu öncesi her iki takımda patlamaya hazır barut fıçısı gibiler. Ünlüler adasındaki tartışmaların odağında yine Furkan ve Şahika yer alıyor. Ancak ödül oyununda İlhan’ın Furkan’a bağırması ve Furkan’ında İlhan’a cevap vermesi yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyebilir. Gönüllüler takımında ise Tuğçe yeni tartışmaların fitilini ateşleyecek. Sema’nın dönüşü sonrası oyunlarda varlık gösteremeyen Tuğçe, bu gerginliğini ada yaşantısına taşıyor.

Survivor 2017’de kim elendi – 29 Mart Çarşamba – Bulut Özdemiroğlu kimdir

 

51. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut bu haftaki eleme adayları oldular. Bu dörtlüden kim elenecek? İşte bu soru 29 Mart Çarşamba gecesi yayınlanacak Survivor 2017 51. bölümünde cevap bulacak. Survivor’ın 29 Mart Çarşamba gecesi düzenlenecek eleme konseyinin yayınlanacağı 51. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı.

İşte yeni bölümün merakla beklenen fragmanı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ