Akıllı Gündem

Survivor 2017 28 Mart Salı fragmanı: Kim elenecek 50. bölüm

Survivor 2017 yarışmasının 28 Mart Salı gecesi yayınlanacak 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta adaya gönüllüler takımından hangi yarışmacı veda edecek? İşte merak edilen 28 Mart Salı gecesi yayınlanacak Survivor 50. bölüm fragmanı.

Survivor 2017 28 Mart Salı fragmanı: Kim elenecek 50. bölüm

Survivor 2017‘de bu hafda elenecek adayın belli olmasına artık saatler kaldı. Survivor’da bu hafta ünlüler rüzgarı vardı. Üst üste dört yarışmayı kazanarak hem ödül göstermediler hem de eleme potasına dört gönüllü adayı koydular. Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut bu haftaki eleme adayları oldular ve SMS oylamasına kaldılar. Salı gecesi düzenlenecek konseyin ardından bu dört isimden biri adaya veda edecek. Ancak takımlar, eleme konseyinden önce iletişim ödülü için yarışacaklar. Ailelerinden gelen mektupları okumayı hayal eden Sema, takıma rest çekiyor ve oyunun kaybedilmesi halinde takımdan hesap soracağını açıklıyor. Ünlüler takımında Sema ve Adem gerginliği de yaşanacak.

50. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut bu haftaki eleme adayları oldular. Bu dörtlüden kim elenecek? İşte bu soru 28 Mart Salı gecesi yayınlanacak Survivor 2017 50. bölümünde cevap bulacak. Survivor’ın 28 Mart Salı gecesi düzenlenecek eleme konseyinin yayınlanacağı 50. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı.

İşte yeni bölümün merakla beklenen fragmanı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ