Akıllı Gündem

Survivor 2017 25 Mart Cumartesi fragmanı – 47. Bölüm tanıtım

Survivor 2017’nin 25 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Birleşme partisine günler kala bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? İşte Survivor 2017 yarışmasının 47. bölüm tanıtım fragmanı.

Survivor 2017 25 Mart Cumartesi fragmanı – 47. Bölüm tanıtım

Survivor 2017 yarışmasında birleşme partisine günler kala heyecan dorukta. İki hafta gibi kısa bir sürenin kaldığı birleşme partisine gidecek isimler yavaş yavaş belli oluyor. Bu gece oynana bireysel sembol oyununda, Tuğçe ve Furkan birleşme partisine gitmeyi garantileyen ilk yarışmacılar oldu. Gözler artık partiye katılmayı hak edecek diğer isimlerde. Bu hafta ve önümüzdeki hafta elenecek adayların haricinde kalan yarışmacılar partiye katılacaklar. Bu hafta ve önümüzdeki hafta oynanacak dokunulmazlık oyunları, yarışmacılar için hayati önem taşıyor.
25 Mart Cumartesi akşamı ünlüler ve gönüllüler takımı, birleşme partisine çok az bir süre kala bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. “Hangi takım kaç kişi birleşme partisine katılacak” bu sorunun da cevabını bulacağımız oyunlardan bir tanesi oynanacak.
Bir aydır sakat olan Sema, ilk defa Survivor’da oyuna çıkacak. Ünlüler ve gönüller takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne olacak dokunulmazlık oyunu sonrası, kimler bu haftanın ilk eleme adayı olacak?
Yarın gece dokunulmazlık oyunu sonrası düzenlenecek konseyde bu haftanın ilk eleme adayları belli olacak.
Survivor 2017’nin 25 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 47. bölümü için beklenen fragman yayınlandı. Gönüllüler takımının kızları, takımdaki erkeklere isyan ediyorlar. Gönüller takımındaki tartışmalara bir yenisi mi eklenecek?

İşte Survivor 2017 47. Bölüm tanıtımı

 

 

 

Survivor 2017 birleşme partisine kızlarda Tuğçe gidiyor

 

 

Survivor 2017’de birleşme partisine ilk giden Furkan oldu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ