Akıllı Gündem

Survivor 2017 24 Mart Cuma fragmanı: Birleşme partisine kim gidecek – 46. Bölüm

Survivor 2017 yarışmasının 46. Bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. 24 Mart Cuma akşamı oynanacak bireysel sembol oyun sonrası birleşme partisine gidecek ilk isimler belli olacak.

Survivor 2017 24 Mart Cuma fragmanı: Birleşme partisine kim gidecek – 46. Bölüm

Survivor 2017 yarışmasında yeni haftaya giriliyor. 24 Mart Cuma akşamı yayınlanacak 46. Bölümü için tanıtım fragmanı, TV8’de paylaşıldı. Yarışmacılar bireysel sembol oyununa çıkacaklar. Birleşme partisi ve Kıbrıs yolunda yarışmacılara büyük avantaj sağlayan bireysel sembol oyunu, birleşme partisine gidecek ilk adayları belirleyecek. Bireysel sembol oyunu sonrası bir kız bir erkek birleşme partisine gitmeyi garanti altına alacak. Ayrıca bu hafta sembolü kazanan kızlarda ve erkeklerde birer kişi iki hafta boyunca dokunulmaz olacak.
Birleşme partisine ilk bileti hangi yarışmacılar kazanacak? Ünlüler takımı üç haftadır üst üste kan kaybetsede bu haftaya iyi başladı. Ünlüler, bu gece düzenlenen ödül oyununu kazanarak güzel bir kahvaltı yediler. Ünlüler bireysel sembol oyununda da başarılı olabilecek mi? Gönüllüler de partiye erken bilet için kıyasıya mücadele verecek. Dokunulmazlık oyunlarındaki başarılı performanslarını, yarın gece düzenlenecek oyuna taşıyabilecekler mi?

 

Survivor 2017 birleşme partisine kızlarda Tuğçe gidiyor

 

 

Survivor 2017’de birleşme partisine ilk giden Furkan oldu


İşte merak edilen Survivor 46. bölüm fragmanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ