Akıllı Gündem

Survivor 2017 23 Mart Perşembe fragmanı – Gönüllüler de Berna krizi

Survivor 2017 yarışmasının 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 45. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde gönüller adasında Berna krizi çıkıyor.

Survivor 2017 23 Mart Perşembe fragmanı – Gönüllüler de Berna krizi

Survivor 2017’nin yeni hafta oyunları 23 Mart Perşembe gecesi oynanacak ödül oyunuyla başlıyor. Acun Ilıcalı bu bilgiyi, eleme konseyinde açıkladı. Ilıcalı, perşembe gecesi eksik olan ödül oyununun oynatılacağını açıkladı. Bu gece düzenlenen konseyde ünlüler takımı en güçlü yarışmacılarından biri olan Çılgın Sedat veda etti. Şahika’nın gitmesini bekleyen ünlüler takımı için Sedat’ın gidişi sürpriz oldu. Büyük kan kaybeden ünlüler takımı bundan sonra ne yapacak? İşte bu sorunun cevabı perşembe gecesi yayınlanacak ödül oyununda cevap bulacak.

Sema’nın sakatlığı, Serhat’ın hastalığı ve Sedat’ın gidişi ile birlikte ünlüler takımı, gönüller karşısında nasıl mücadele edecek?
GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA BERNA KRİZİ

Eleme konseyinin ardından 23 Mart Perşembe gecesi yayınlanacak 45. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda ünlüler takımının karıştığı görülüyor. Erdi’ye bugüne kadar strateji yaptığını açıklayan Berna, bütün takımla tartışıyor. Erdi, Berna’nın bu taktiğini takımdaki diğer oyuncularla paylaştımı. Berna’nın görüntülerde Ogeday ile de çok sert tartıştığı görülüyor.

İşte 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 45. Bölüm fragmanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ