Akıllı Gündem

Survivor 2017 22 Nisan Cumartesi fragmanı: Ogeday sakatlandı mı 70. bölüm

Survivor 2017 yarışmasının 22 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak 70. bölüm fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Oyunda hangi yarışmacı sakatlanacak? İşte Survivor 2017 yarışmasının 70. bölüm tanıtım fragmanı.

Survivor 2017 22 Nisan Cumartesi fragmanı: Ogeday sakatlandı mı 70. bölüm

Survivor 2017’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu 22 Nisan Cumartesi gecesi oynanacak. Birleşme partisi artık geride kaldı. Yarışmacılar Kıbrıs’taki büyük finale odaklandı. Sayılı haftanın kaldığı Kıbrıs finali öncesi yarışmada çember daralıyor. Dokunulmazlık oyunlarının önemi daha da arttı. Kendini eleme potasında görmeyeceğini düşünen yarışmacılar, her an eleme potasına girebilirler. Bu nedenle dokunulmazlık oyununda daha hırslı bir mücadele sergilemek zorundalar. Bu geceki dokunulmazlık oyunuda böyle bir mücadeleye sahne olacak.  Yağmur altında gerçekleşecek dokunulmazlık oyununun parkuru, yarışmacılara zor anlar yaşatacak. Eleme potasına girmek istemeyen yarışmacılar, zorlu hava koşullarına rağmen kıyasıya mücadele ediyorlar. Böyle bir mücadelede gönüllüler takımında şok bir sakatlık yaşanacak. Havuz parkurundan çıkamayan gönüllüler takımı yarışmacısının, yüzü görünmüyor ancak Ogeday olduğu tahmin ediliyor. Sakatlıktan yeni çıkan oyuncunun tekrar sakatlandığı tahmin ediliyor.

Geçen hafta kötü bir performans sergileyen ünlüler takımı, dün geceki ödül oyununu kazanarak bu haftaya iyi başladı. Geçen hafta bir arkadaşlarını kaybeden ünlüler takımı, bu hafta karşı taraftan bir ismin elenmesi için mücadele edecekler. Gönüllüler takımı ise eksilmeden yollarına devam etmek istiyorlar. Bakalım haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak?

İşte Survivor 2017 yarışmasının bu gece yayınlanacak 70. bölüm tanıtım fragmanı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ