Akıllı Gündem

Survivor 2017 2. hafta 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 28.01 Cumartesi

Survivor 2017 yarışmasının 2. hafta dokunulmazlık oyunu sonrası haftanın ilk eleme adayları belli oldu. İşte dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve konseyde eleme adayı olan yarışmacılar. Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2017 yarışmasında heyecan artık artıyor. Yarışmanın ikinci haftasının ilk dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. Sahil parkurunda gerçekleşen dokunulmazlık oyununu, ünlüler takımı çok zorlu bir mücadelenin ardından kazandı.

SERHAT AKIN VE ADEM KILIÇ BENCHTE KAVGA ETTİ

Ünlüler ve gönüllüler takımı arasındaki dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Karşılık birer set kazanan takımlar bayrak yarışına kaldılar. Ünlüler bayrak etabında yarışacak yarışmacıları seçerken, büyük tartışma yaşadı. En iyiler arasında yer alan İlhan Mansız ve Serhat Akın arasında kim yarışacak tartışmasına Adem Kılıç dahil oldu. Serhat Akın, Adem Kılıç’ın İlhan Mansız’ın yarışmasını tavsiye etmesine sinirlendi ve ikili kavga etmenin eşiğine geldi. Furkan ve diğer yarışmacıların araya girmesine rağmen sakinleşmeyen ikiliyi Acun Ilıcalı sakinleştirdi.

Daha sonra bayrak yarışına İlhan Mansız çıktı. İlhan Mansız son atışlarda ikide iki yaparak takımına dokunulmazlığı kazandırdı.

 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OGEDAY’IN OLDU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Gönüllüler bireysel dokunulmazlığı kazanmak için iki demir düzeneği arasında bulunan demir çubuğu, seramiğin üzerine düşürmemek için yarıştılar.  Son ikiye Burçak ve Ogeday kaldı. Ogeday çok zorlansa da bireysel dokunulmazlığı kazanmayı bildi.

 

OGEDAY VE DENİSA’DA FULYA İTİRAFI

Bu geceki Survivor eleme konseyi gönüller takımının oylamasına sahne oldu. Acun Ilıcalı, elenecek adayın oylamasına geçmeden önce Ogeday’a geçen haftaki Fulya kararını sordu. Fulya’nın adını söylediğine pişman olduğunu söyleyen Ogeday, bu kararı bir kişinin konuşmasından etkilenerek verdiğini açıkladı. Ogeday’ın konuşmasından sonra Denisa, Ogeday’ı etkileyen kişinin kendisini olduğunu belirtti. Denisa, ilk hafta elenmekten korktuğu için Ogeday’dan bunu istediğini ve amacına ulaştığını belirtti.

 

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİM OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu en çok oyu alan Denisa 1. eleme adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday 2. eleme adayı olarak, adaya yeni gelen Sadin’in adını verdi.

 

Denis : 7

Berna: 1

Elif: 1

 

Sadin Bakır kimdir

Survivor Sadin Bakır kimdir?

 

Survivor 2017 2. hafta 3. ve 4. eleme adayı kim oldu 29.01 Pazar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ