Akıllı Gündem

Survivor 2017 16 Nisan Pazar fragmanı: Burçak boğuluyor mu 66. bölüm tanıtım

Survivor 2017’nin 15 Nisan Pazar akşamı yayınlanacak 66. bölüm fragmanı yayınlandı. Gönüllüler takımından Burçak kafasına aldığı darbe sonrası boğulma tehlikesi yaşıyor. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? İşte Survivor 2017 yarışmasının 66. bölüm tanıtım fragmanı.

Survivor 2017 16 Nisan Pazar fragmanı: Burçak boğuluyor mu 66. bölüm tanıtım

Survivor 2017’de birleşme partisi sonrası üçüncü dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. Gönüllüler takımı zorlu geçen mücadele sonrası cumartesi gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu kazandı. Ünlüler takımı ise haftanın üçüncü eleme adayını belirlediler. Bu haftanın üçüncü eleme adayı Sabriye oldu.

Dokunulmazlık oyununun ardından gözler 16 Nisan Pazar gecesi yayınlanacak 66. bölümde. Pazar gecesi oynanacak dokunulmazlık oyunu, gönüllüler için büyük önem arz ediyor. Eğer bu dokunulmazlığı kaybederlerse bu hafta üç eleme adayı ile eleme potasına girecekler. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? İşte bu soru 16 Nisan Pazar gecesi cevap bulacak.

 

BURÇAK BOĞULMA TEHLİKESİ YAŞIYOR

Survivor takipçilerinin merakla beklediği fragman yayınlandı. Yeni bölümde dokunulmazlık oyununda talihsiz bir kaza yaşanacak. Yarışmacılar, bir Survivor klasiği olan denge tahtası üzerinde birbirlerini ellerindeki sopalarla havuza düşürmeye çalışıyorlar. Sema ile Burçak arasındaki oyunda, Burçak başına aldığı darbe ile havuza düştü ve suyun altından çıkamadı. Fragmanda Ogeday’ın Burçak’ı kurtarmak için suya atladığı görülüyor. Burçak’a ne olduğu merak ediliyor. Geçen seneki yarışmada aynı olayı Atakan yaşamıştı ve suyun altından çıkamamıştı.

İşte Survivor 2017’nin 16 Nisan Pazar gecesi yayınlanacak 66. bölüm fragmanı

Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ