Akıllı Gündem

Survivor 2017 16 Nisan Pazar eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de haftanın son eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2017 16 Nisan Pazar dokunulmazlık oyunu sonuçları. Pınar Saka kimdir?

Survivor 2017 16 Nisan Pazar eleme adayı kim oldu

Survivor 2017 yarışmasının bu haftaki son dokunulmalık oyunu bu gece oynandı. Bu hafta gönüllüler takımından Gökhan ve Berna, ünlüler takımından ise Sabriye eleme potasına girdi. Bu haftaki dördüncü eleme adayının kim olacağı merak ediliyordu. Bu geceki dokunulmazlık oyunu sonrası dördüncü eleme adayıda belli oldu.

Yarışmacılar, bir Survivor klasiği olan denge tahtası üzerinde birbirlerini ellerindeki sopalarla havuza düşürmeye çalıştılar. Heyecanlı geçen oyunun ilk iki turu berabere sonuçlandı. Gönüllüler takımı, final turunda rakiplerini yenerek bu akşamki dokunulmazlığı kazandılar. Gönüllüler takımı böylece haftanın dördüncü eleme adayını ünlüler takımından çıkarmayı başardılar.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Bu akşamki bireysel dokunulmazlığı Şahika kazanarak dokunulmaz oldu.

 

Haftanın dördüncü eleme adayı belli oldu!
Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylamanın ardından haftanın dördüncü eleme adayını belirledi. Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, bu haftanın dördüncü eleme adayı Pınar oldu.

 

Survivor 2017 yarışmacısı Pınar Saka kimdir

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ