Akıllı Gündem

Survivor 2017 15 Nisan Cumartesi fragmanı – Pınar’a büyük tepki 65. Bölüm tanıtım

Survivor 2017’nin 15 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Pınar ile Adem arasında büyük tartışmada neler yaşanacak? İşte Survivor 2017 yarışmasının 65. bölüm tanıtım fragmanı.

Survivor 2017 15 Nisan Cumartesi fragmanı – Pınar’a büyük tepki 65. Bölüm tanıtım

Survivor 2017’de haftanın ikinci etap dokunulmazlık oyunları 15 Nisan Cumartesi gecesi başlıyor. Birleşme nedeniyle geçen hafta sonu eleme olmamıştı. Dokunulmazlık oyunlarında belirlenen iki eleme adayı Gökhan ve Berna eleme potasına girmişti. Gökhan ve Berna, bu hafta sonu oynanacak dokunulmazlık oyunları sonrası belirlenecek eleme adayları ile SMS oylamasına çıkacaklar. Birleşme partisi sonrası adaya ilk veda eden isim salı gecesi belirlenecek. Dokunulmazlık oyunu öncesi ünlüler takımı yemek ödülü ile moral buldular, ancak ünlüler takımındaki tartışmalar son bulmuyor. Bu hafta olayların merkezinde Pınar olacak. Birleşme sonrası gönüllüler takımından Elif ve Gökhan ile zaman geçirmeye başlayan Pınar, bir süredir yol arkadaşlığı yaptığı Adem ve Sabriye’nin tepkisini çekiyor. Adem ile Pınar arasında sert tartışmalar yaşanacak.

Gönüllüler takımı ise yemek ödülünü kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kazanıp, diğer eleme adaylarını rakiplerinden çıkarmak isteyen gönüllüler, bu hedefine ulaşabilecek mi? İşte bu soru 15 Nisan gecesi cevap bulacak. Merakla beklenen yeni bölümün tanıtımı yayınlandı.

İşte 15 Nisan Cumartesi yayınlanacak 65. bölüm fragmanı

Survivor 2017 16 Nisan Pazar fragmanı: Burçak boğuluyor mu 66. bölüm tanıtım

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ