Akıllı Gündem

Survivor 2017 15 Nisan Cumartesi eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de bu haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2017 15 Nisan Cumartesi dokunulmazlık oyunu sonuçları. Sabriye Şengül kimdir?

Survivor 2017 15 Nisan Cumartesi eleme adayı kim oldu

Survivor 2017 yarışmasında birleşme sonrası adaya ilk veda edecek ismin belli olmasına az kaldı. Bu haftaki üçüncü dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Bu haftanın ilk eleme adayları gönüllüler takımından çıkmıştı. Gönüllüler takımı, diğer eleme adaylarını ünlüler takımından çıkarmak için dokunulmazlık oyununa hızlı başladılar. İlk turu 5-3 kazanan gönüllüler takımı, oyunun ikinci turunda da rakiplerine göz açtırmadılar ve turu 5-2 alarak dokunulmazlığı kazandılar. Gönüllüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici oldular.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

 

Pınar ile Adem tartıştı

Birleşme sonrası gönüllüler takımından Elif ve Gökhan ile zaman geçirmeye başlayan Pınar’ın tencere, balta gibi malzemeleri alıp gönüllülere götürmesi Adem’in tepkisini çekti. Adem ile Pınar arasında tartışma yaşandı.

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Zincirli denge üzerinde duran yarışmacılar, elleri ile tuttukları tahta düzeneğin üzerindeki sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Son ikiye Adem ile Şahika kaldı. Adem, bireysel sembolü kazanarak bu akşam konseyde eleme adayı olmaktan kurtuldu.

 

Eleme adayı kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, bu haftanın üçüncü eleme adayı Sabriye oldu.

 

Survivor 2017 16 Nisan Pazar fragmanı: Burçak boğuluyor mu 66. bölüm tanıtım

 

 

Survivor 2017’ye katılan Sabriye Şengül kimdir

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ