Akıllı Gündem

Survivor 2017 11 Nisan Salı – 2. Eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de bu haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2017 11 Nisan Salı dokunulmazlık oyunu sonuçları. Gökhan Gözükan kimdir?

Survivor 2017 11 Nisan Salı – 2. Eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında, birleşme partisi sonrası ilk dokunulmazlık oyununu dün oynamış ve Gönüllüler takımı kaybetmişti. Kaybedilen oyun sonrası oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu ise sakatlığı devam eden Ogeday kazanarak kendini korumaya aldı. Yapılan ada konseyinde de en çok adı yazılan isim Berna oldu.

Bugün oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu yine Gönüllüler takımı kaybetti. Kaybedilen oyun sonrası oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu sakatlığı devam eden bir diğer kişi Anıl kazanarak kendini korumaya aldı. Yapılan ada konseyinde iki kişi tarafından Burçak’ın adı. En çok adı yazılan Gökhan ikinci eleme adayı oldu.

Bu hafta birleşme partisi olduğu için eleme yapılmayacak. Önümüzdeki hafta oynanacak iki dokunulmazlık oyununu da eğer Ünlüler takımı kaybederse iki isim daha elemeye dahil olacak ve dört kişi SMS’e çıkacak. Eğer bu hafta olduğu gibi yine Gönüllüler takımı oyunu kaybederse bir isim daha elemeye dahil olacak ve üç kişi SMS’e çıkacak.

 

İkinci eleme adayı kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, bu haftanın ikinci eleme adayı Gökhan oldu.

 

Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017

 

Survivor 2017 10 Nisan Pazartesi – Eleme adayı kim oldu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ