Akıllı Gündem

Survivor 2017 10 Nisan Pazartesi – Eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de bu haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2017 10 Nisan Pazartesi dokunulmazlık oyunu sonuçları. Berna Keklikler kimdir?

Survivor 2017 10 Nisan Pazartesi – Eleme adayı kim oldu

Survivor 2017’de artık adalar birleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımları, birleşme partisi sonrası ilk dokunulmazlık oyununu bu gece oynadılar. İki takımın birleşme haftası olduğu için bu hafta eleme olmayacak. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir isim çıkacak. Oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan sadece dokunulmaz olacak ve isim söyleyemeyecek.Yarın akşam oynanacak dokunulmazlık oyununda da bir isim çıkacak. Eleme ise haftasonu yapılacak dokunulmazlık oyunlarından sonra, önümüzdeki hafta salı akşamı gerçekleşecek. Bu akşamki dokunulmazlık oyununa her iki takımda hırslı başladı ve ilk turlar berabere bitti. Ünlüler takımı çekişmeli bir mücadele sonrası geriden geldikleri final turunu 5-4 kazandı. Ünlüler takımı böylece bu gece konseyde izleyici oldular.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için yarıştılar.

ADEM İLE İLHAN ARASINDA “DELİKANLILIK” KAVGASI

Dokunulmazlık oyununda Adem ve İlhan arasında yaşanan kavga bu geceye damga vurdu. İlhan kazandığı oyun sonunda Adem’e sert çıktı bunun üzerine ikili arasında tartışma başladı. Adem, İlhan’a ”Sen benim delikanlılığımı sorgulayamazsın.” derken, İlhan da ”Sorgulamaya gerek yok, değilsin zaten.” dedi ve ikili arasında ortam iyice gerildi. İlhan daha sonra konseyde çıkışının hatalı olduğunu kabul etti.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyun oynadılar. Yarışmacılar elleri ile tuttukları ip düzeneğin üzerindeki sembolleri dengede tutmaya çalıştılar. Son ikiye Anıl ile Ogeday kaldı. Ogeday, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak bu akşam konseyde eleme adayı olmaktan kurtuldu.

 

Eleme adayları için yeni kural geldi

Acun, birleşme partisi sonrası yeni kuralı açıkladı. Artık iki dokunulmazlığıda aynı takım kaybederse 3 aday çıkaracak. Eğer dokunulmazlıklar karşılıklı kaybedilirse 4 aday eleme potasına girecek. Acun, yarışmacı sayısı 12’ye düşerse yeni bir kural uygulanacağını ancak şu anda açıklayamayacağını belirtti.

 

İlk eleme adayı kim oldu?

Gönüllüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada, bu haftanın ilk eleme adayı Berna oldu.

 

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017’ye Berna gidiyor

 

Survivor 2017 11 Nisan Salı – 2. Eleme adayı kim oldu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ