Akıllı Gündem

Survivor 15 Haziran Perşembe adadan kim elendi

Survivor 2017’de bireysel dokunulmazlıkları kim kazandı? Survivor 15 Haziran Perşembe kim elendi? Survivor 15 Haziran Perşembe adaya kim veda etti?

Survivor 15 Haziran Perşembe adadan kim elendi

Survivor 2017’de büyük Kıbrıs finaline artık 7 gün kaldı. Bireysele dönen yarışmada, yarışmacılar çarşamba ve perşembe günleri bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler. Kıbrıs’ı daha önceden garantileyen Sema, dokunulmazlık oyunlarında oynamadı. Çarşamba gecesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday kazandı. Bu gece oynanan dokunulmazlık oyununu ise Adem kazandı. İki oyuncu konseyde dokunulmaz oldu ve birer isim söyleme hakkına kavuştu.

 

Eleme adayları kim oldu

Büyük finale bir adım kala adaya veda eden isim bu gece düzenelenen eleme konseyinde belli oldu. Bireysel dokunulmalığı kazanamayan İlhan, Berna, Sabriye ve Serhat arasında yapılan oylamada ilk eleme adayı Berna oldu. Dokunulmazlığı kazanan Ogeday, ikinci eleme adayı olarak Sabriye’nin adını söyledi. Bu geceki dokunulmazlığı kazanan Adem ise Serhat’ın adını söyledi.

 

Kim elendi

Konseyde Berna, Sabriye ve Serhat eleme potasına giren isimler oldu. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen büyük sms oylamasında en az oyu alan Berna Keklikler elenen isim oldu. Berna, büyük finale 7 gün kala adaya ve hayallerine veda etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ