Akıllı Gündem

Survivor 12 Haziran Pazartesi eleme adayları kim oldu? Kim elendi?

Survivor 2017 yarışmasında 12 Haziran Pazartesi akşamı dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’dan bu hafta kim elendi? İşte Survivor 12 Haziran detayları. Elif Şadoğlu kimdir?

Survivor 12 Haziran Pazartesi eleme adayları kim oldu? Kim elendi?

Survivor 2017 yarışmasında bu hafta adaya bir isim daha veda etti. Cumartesi gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerden Elif ve Ogeday eleme potasındaydı. Bu gece oynanan dokunulmazlık oyunu gönüllüler için hayati önemdeydi. Elenme risklerini azaltmak için ünlüleri yenmek zorundaydılar. Dokunulmazlık oyununa bu bilinçle başlayan gönüllüler takımı, üstün bir performans ortaya koydular. Oyunun sonundaki boya tabancasıyla yapılan atışlarda daha isabetli atış yapmayı başardılar ve ünlüleri mağlup etmeyi başardılar. Ünlüler takımı ise ellerindeki büyük fırsatı kaçırdılar. Eğer bu geceki oyunu kazansalardı konseye rahat çıkacaklar ve bir hafta rahat edeceklerdi.

Dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı, konseyde izleyici oldular. Ünlüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yarışmacılar elleriyle tuttukları düzeneğin üzerine tahta parçaları koydular ve bu parçaları düşürmemeye çalıştılar. Son ikiye Serhat ile Adem kaldı. Adem, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak hem dokunulmaz oldu hem de bu gece bir eleme adayı söylemeye hak kazandı.

 

Eleme adayları kim oldu?

Ünlüler takımı için düzenlenen konseyde yapılan oylamada ilk eleme adayı Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem ise bu gecenin son eleme adayı olarak İlhan’ın adını söyledi.

 

Kim elendi

Bu gece oluşan eleme potasında, büyük sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı adaya veda etti. Gönüllüler takımında Elif ve Ogeday, ünlüler takımından ise Sabriye ile İlhan eleme potasındaydı. Büyük sms oylamasında en az oyu alan Elif adaya veda etti. Böylece Survivor yarışması bireysele dönmüş oldu.

 

Elif Şadoğlu kimdir? Survivor 2017

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ