Akıllı Gündem

Survivor 10 Haziran Cumartesi fragmanı: Dokunulmazlık oyununda gerginlik

Survivor 2017 yarışmasının 10 Haziran Cumartesi gecesi yayınlanacak fragmanı paylaşıldı. Dokunulmalık oyununu kim kazanacak? Berna’nın hedefinde bu sefer de Sema var.

Survivor 10 Haziran Cumartesi fragmanı: Dokunulmazlık oyununda gerginlik

Survivor 2017 yarışmasında Kıbrıs finali yolunda, son elenecek isimler yavaş yavaş belli oluyor. Bugün oynanacak dokunulmazlık oyunu da yarışmacılar için hayati önemde. Bugün ve yarınki dokunulmazlık oyunlarından sonra düzenlenecek eleme konseyinde bir yarışmacı adaya veda edecek. 3 kişi kalan gönüllüler için bu dokunulmazlık hayati önemde. Ünlüler ise azalan rakiplerini daha da azaltarak Kıbrıs’a daha fazla kişi gitmeyi hedefliyor.

Yarışmanın 10 Haziran Cumartesi gecesi yayınlanacak yeni bölüm fragmanı geldi. Fragmanda takımlar zorlu bir parkurda dokunulmazlık için mücadele edecekler. Ellerindeki büyük topu, parkurdaki zorlu engellerden geçirmeye çalışan yarışmacılar sürekli düşüyor ve sinirler geriliyor. Birkaç haftadır sürekli Sabriye ile tartışan Berna, bu sefer de Sema ile tartışacak. Ödül oyununda ağrılarım var diyerek seromoniyi terk eden Sabriye ise takım arkadaşlarının ve Elif’in hedefinde. Serhat, Sabriye’nin ağrılarını inandırıcı bulmuyor. İşte bu gelişmelerin ışığında dokunulmazlık oyunu ve eleme konseyi düzenlenecek.

Survivor’ın merakla beklenen yeni fragmanını aşağıdaki pencereden izleyebilirsiniz.

 

Survivor 10 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ