Akıllı Gündem

Survivor 10 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

Survivor 10 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da bu haftanın ilk eleme adayları kim oldu?

Survivor 10 Haziran Cumartesi eleme adayları kim oldu

Survivor 2017‘de Kıbrıs finaline yaklaştıkça heyecan artıyor. Büyük finale sayılı günler kala bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu gece oynandı. 3 kişi kalan gönüllüler takımının kazanmaktan başka çareleri yoktu. Aksi taktirde bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının haricindeki iki yarışmacı otomatikman eleme potasına girecekti. Ünlüler takımı ise zayıflayan rakiplerinden bir kişiyi daha eksiltmenin peşindeydi. Gönüllüler ve ünlüler zorlu geçen mücadelenin ardından dokunulmazlık oyununda 9-9’a gelerek bayrak oyunu oynadılar. Adem’in başarılı performansı ile ünlüler bu geceki dokunulmazlığı kazandılar.

Dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı, konseyde izleyici oldular. Gönüllüler takımı ise konseyde eleme adaylarını belirlemeden önce bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler.

 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yarışmacılar ellerinin üzerinde tuttukları sopalar ile düzeneği düşürmemeye çalıştılar. Son ikiye Berna ile Ogeday kaldı. Berna, bu akşamki bireysel sembolü kazanarak dokunulmaz oldu.

 

Eleme adayları kim oldu?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Berna kendini bir hafta daha korumaya aldı. Elif ile Ogeday ise otomatikman bu haftanın ilk eleme adayları oldu.

 

Survivor 2017 ne zaman bireysele dönüyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ