Akıllı Gündem

Spotify Premium müzik servisi ücretsiz bedava nasıl kullanılır

Online müzik servisi Spotify Premium ücretsiz nasıl kullanılır? Android işletim sistemli mobil cihazlarda Spotify Premium özellikleri herhangi bir ücret ödemeden nasıl kullanılır?

Spotify Premium müzik servisi ücretsiz bedava nasıl kullanılır

Bugünlerde online müzik servisi denildiğinde akla gelen ilk sağlayıcılardan biri de Spotify. Kendi çalma listelerinizi oluşturup paylaşma, bu listelere farklı cihazlardan ulaşabilme ve nereye giderseniz gidin çalma listelerinizin bir internet bağlantısı kadar uzağınızda olduğunu bilme günümüzde spotify gibi servisleri vazgeçilmez kılıyor. Maalesef ki her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi, spotify premium’un da bir fiyatı var. Spotify Premium satın almayan kullanıcılar sınırlandırılmış özellikleriyle olsa da, Spotify’ı ücretsiz kullanabilirler fakat bir süre sonra 4-5 şarkıda bir gelen 30 saniyelik reklamları dinlemeye ya da atlama hakkınız kalmadığı için sevmediğiniz bir parçayı dinlemeye tahammül etmek zor olabilir.

Her zaman bu kısıtlamaları kaldırmanın bir yolu vardır fakat bunların çoğu yönetici erişimi ya da Xposed Framework gerektirir. Uygulama geliştiricisi Lucas Picchi orijinal Spotify uygulamasını sınırsız şarkı atlama ve seçilen şarkıyı çalma özelliklerini, Premium üyelik için ödeme yapılmasına gerek kalmadan herkesin kullanımına açmak için değiştirdi. Bu uygulama Spotify’ın 2.1.0.903 versiyonuna dayanıyor ve hatta hala Gingerbread’e takılı kalanlar için de bir versiyon geliştirdi.

1- APK uygulamayı yükleme

Bu uygulama değiştirilmiş bir uygulama olduğundan Google Play Store’da yayınlanamıyor. Bu nedenle cihazınızla uyumlu apk’yı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Bunu yapmadan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmesine izin vermiş olmanız gerekir.

Uygulamayı indirmeden önce cihazınızdaki mevcut orijinal spotify uygulamasını kaldırmanız gerekiyor.

2- Giriş yapma

Uygulama açıkken kullanmaya başlamak için giriş yapmak gerekiyor. Değiştirilmiş versiyonu Facebook login özelliğini kullanmaya izin vermediğinden kullanıcı adı ve şifre oluşturup bu bilgilerinizle giriş yapmanız gerekiyor.

Ana menü yüklendiğinde kullanıma hazırsınız demektir. Sınırsız parça atlama hakkı, seçilen özel bir parçayı oynatma gibi Premium özellikler default olarak ayarlanmıştır. Maalesef ki ses kalitesini arttırmak için hala ödeme yapmak zorundasınız.

Unutmayın ki bu uygulama Google Play ile güncellenemediğinden güncellemeleri ve yeni versiyonları manuel olarak kontrol etmekte fayda var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yılmaz dedi ki:

    bilgisayar için nasıl yapıcaz

BİR YORUM YAZ