Akıllı Gündem

Spotify Premium için büyük öğrenci indirimi!

Spotify Premium için büyük öğrenci indirimi!

Milyonlarca şarkıyı içerisinde barındıran dijital müzik hizmeti olan Spotify, ‘öğrenciler için premium’ sloganıyla başlattığı %50 öğrenci indirimini büyüterek inanılmaz boyutlara taşıdı. Bugüne kadar bu indirimi sadece İngiltere, Amerika ve Almanya için sunan Spotify, şimdi bu kampanyaya ülkemizin de arasında yer aldığı 33 ülke daha ekledi.

Ne kadar geçerli olacak?

Öğrencilerin artık 13.99 TL yerine 6.99 TL‘ye kullanabilecekleri Spotify Premium kampanyası 12 ay geçerli olacak. Ancak, 3 kereye mahsus olmak üzere fazladan 12 ay uzatılabilecek. Böylece toplamda öğrenciler bu kampanyadan 4 yıl süreyle faydalanmış olacak.

Nasıl katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen öğrencilerin tek yapması gereken öğrenciler sayfasından premium hesaba geçiş yapmak için kredi kartı bilgilerini girmek ve öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak bir belge sunmak (transkript belgesi, öğrenci belgesi veya üniversite ödemesi gibi). Ancak sunacağınız belgenin 3 aydan eski olmaması gerekiyor. Bu şartları yerine getirirseniz, 12 ay boyunca Spotify’i aylık 6.99 TL’den kullanabileceksiniz. Spotify öğrenci sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ