Akıllı Gündem

Spotify, Apple Watch’a geliyor

Apple Watch kullanıcılarının Spotify beklentisi sona eriyor. Snowy adını alan uygulama, Spotify’i Apple Watch’ta kullanımayı sağlıyor.

Spotify, Apple Watch’a geliyor

Apple Watch, müzik tutkunu kullanıcıları için mükemmel bir deneyim sunuyor. Apple Watch, mükemmel bir müzik deneyimi sunarken, dünyanın en büyük online müzik dinleme servisi Spotify uygulamasını bir türlü kullanıcılarına sunmadı. Spotify yaptığı açıklamayla Apple’ı suçlamış ve Spotify’ın kasten geride bırakılarak Apple Music’in öne çıkarılmaya çalıştığı söylenmişti. Yine bu nedenden midir bilinmez ama Spotify’ın Apple Watch uygulaması uzun süreli bekleyişe rağmen bir türlü yayınlanmadı. Dolayısıyla iş 3. parti uygulama geliştiricilere düştü. Hazırlanan bu 3. parti uygulama ise Apple’ın akıllı saatinde Spotify’ı kullanmayı mümkün hale getiriyor.

İlk başta Spotty olarak adlandırılan ancak sonrasında telif davalarından sıyrılmak için Snowy adını alan uygulama, Spotify’ın saatte kullanılmasını sağlıyor. Tüm detayları bilinmeyen uygulamanın ortaya çıkan özellikleri ise oldukça heyecan verici. Çevrimdışı müzik dinleme özelliğine sahip olduğu belirtilen uygulama ile iPhone yanınızda olmasa bile saat üzerinden müzik dinlemeye başlamak mümkün oluyor.

Ayrıca uygulama ile birlikte özel bir saat arayüzü de geliyor. Bu arayüzde müziklerin rahatlıkla kontrol edilebileceği söyleniyor. Şarkılar arasında geçiş için ekrana dokunmak bile gerekmiyor ve kolunuzu sallamak yeterli oluyor.

Kullanılabilmesi için Spotify Premium üyeliğinin gerektiği uygulama henüz hazır değil ve çıkış tarihi de bilinmiyor. Uygulamayı takibe almak ve çıktığı zaman haberdar olmak için site üzerinden kayıt bırakabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ