Akıllı Gündem

Söylemezsem Olmaz’dan ayrılan Ömür Varol: Köpeklerle yatan pirelerle uyanır!

Nihat Doğan ile yaşanan kavganın ardından Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Ömür Varol sessizliğini bozdu.

Söylemezsem Olmaz’dan ayrılan Ömür Varol: Köpeklerle yatan pirelerle uyanır!

Beyaz TV’de dün sabah yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programı sonrası programın moderatörü Ömür Varol ile yorumcuları Bircan İpek ve Nihat Doğan arasında tartışma yaşandığı, yumrukların havada uçuştuğu büyük bir kavganın meydana geldiği iddia edilmişti.

Olay sonrası Ömür Varol’un programdan ayrıldığı ve yerine yine Beyaz TV’de çalışan Tahir Sarıkaya’nın geçtiği duyurulmuştu. Ömür Varol, yaşanan bu gelişmeler ve çıkan haberler sonrası sessizliğini bozarak Instagram hesabından açıklama yaptı.

İşte Ömür Varol’un o açıklaması;

“Herkese selam… Yaşanan tatsız hadisenin ardından bu açıklama zorunlu hale geldi. Aslında sabrın tükendiği, sözün bittiği noktadaydım, bilen biliyor… Televizyonculuk ya da gazetecilikle ilgisi olmayan kişilerle aynı masada program yapmak ciddi anlamda zorladı. Cehalet de cabası! Profesyonellik gereği idare etmeliydim. Ve lakin bir yere kadar… Nihayetinde etten kemikteniz… Şunu bilmenizi isterim ki; kafam da rahat vicdanım da… Sayın Osman Gökçek’in ısrarlı teklifini, istemeyerek kabul etmiştim. Yorumcuların seçilmesinde dahlim olmadı. Ben sadece en iyi bildiğim işi icraya çalıştım. 8 Ağustos 2016 tarihi itibarıyla başladığım “Söylemezsem Olmaz”da ciddi izlenme yakaladığımız, malumunuz. Elbette bunda tüm ekibin katkısı var. Kendilerine teşekkür ederim. 171. bölüm şahsım adına final oldu. Tercihimi gitmekten yana kullandım. Zirvede bırakmak güzel… Bu süreçte ilginizi ve desteğinizi hiç eksik etmediniz, sonsuz teşekkür! Bir teşekkür de Sayın Osman Gökçek’e; her daim desteğini hissettirdi, hissettiriyor… Bizi, artık başka projeler bekler… Kaliteli insanlarla kaliteli işler… Ne demişler; köpeklerle yatan pirelerle uyanır. İyi hayatlar, güzel insanlar…”

Nihat Doğan’la yumruklaşan Ömür Varol yerine Tahir Sarıkaya geçti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ