Akıllı Gündem

Sony Xperia 2017 ortaya çıktı

Sony’nin MWC 2017 etkinliğinde tanıtacağı Sony Xperia X 2017 sızdı. İşte Sony Xperia X 2017’in detayları…

Sony Xperia 2017 ortaya çıktı

Dünya teknoloji devleri Barselona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresi MWC 2017’de yeni akıllı telefonlarını duyurmaya hazırlanıyor. MWC 2017 etkinliğine sayılı saatler kala markaların yeni ürünleri bir bir oraya çıkmaya başladı. Bugün ortaya çıkan cihaz ise yeni Sony Xperia X 2017.
Pazartesi günü başlayacak etkinlik öncesi sızdırılan bu görseldeki yeni cihazın adının Sony Xperia X 2017 veya Xperia X2 olduğu iddia ediliyor.

Gayet iyi bir ekran – kasa oranına sahip olan bu yeni Sony marka telefonun dış görünüşü, daha önce yaşanan birkaç sızıntıyı doğrular nitelikte. Dolayısıyla gerçekten böyle bir telefonun tanıtılma ihtimalinin çok yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sony’in özellikle pekte istenildiği gibi gitmeyen satışları yeniden canlandırmak adına böyle bir cihaz çıKarmak istemesi olası. Ayrıca teknik özellikleri hakkında kesin bir bilgi bulunmasa da bu cihazdan en az dış görünüşü kadar etkileyici özellikler beklemek pekte yanlış olmaz.

Son olarak, 27 Şubat’ta başlayacak etkinlik sırasında merak uyandıran bu yeni Sony telefon ve daha niceleriyle ilgili bilgileri, sizlere en hızlı ve doğru şekilde aktarıyor olacağımızı belirtmeden geçmeyelim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ