Akıllı Gündem

Son Destan 3. Bölüm Tanıtımı yayınlandı

TRT 1’e özel olarak çekilen Son Destan Salı günü yeni bölümü ile ekrana gelecek. 3. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Son Destan 3. Bölüm Tanıtımı yayınlandı

Başrollerini Selçuk Yöntem, Bülent İnal ve Sedef Avcı paylaştığı “Son Destan” dizisi TRT 1 de ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi TRT1’de Salı günü ekrana geliyor. TRT 1’e özel olarak 5 bölüm halinde çekilen dizinin 3. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Dizi 2. Dünya savaşı ve sonrasını konu alıyor. Bir göç hikayesidir. Toprak ağaları memleketi ele geçirmiş… Buğdayı el altından tüccara satıp milleti açlığa mahkum ediyorlar. Genç nüfus “her an savaşa girebiliriz” endişesiyle askere alınmış, tarlalar ekilemiyor. Oysa Destan, ailesini yerle bir olan Yugoslavya’dan, bir “Umut Ülkesi”ne getirdiğine inanmakta. Bu umudu için bile savaşmak zorunda olduğunu fark ettiğinde, parçası olmayı reddettiği bir savaştan, toprak ağalarına karşı açtığı bir savaşın ortasında bulur kendisini.

Bir gece yarısı İstanbul’da ki bir tüccara çok yüklü miktarda buğday sevkıyatı yapılacaktır. Halit bu işi üstlenir. Destan ve Halit askerler tarafından yakalanır ve karaborsacılıktan suçlanır. Nergis, iki yıl önce annesi henüz ölmemişken, halâ hayattayken babası ve Selvi’nin arasında ki meselenin ne öğrenecek mi ?  Nergis, Destan’ın evine giderek annesinden Destan’ın tutuklandığını öğrenince ne yapacak?

 

İşte  Son Destan 3. Bölüm Fragmanı;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ