Akıllı Gündem

Son Destan 2. Bölüm tanıtımı yayınlandı

Dizi TRT ye özel 5 bölüm olarak çekildi. Dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Selçuk Yöntem, Bülent İnal ve Sedef Avcı paylaştığı “Son Destan” dizisi TRT 1 de ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi Salı günü ekrana geliyor. TRT ye özel 5 bölüm olarak çekildi. Dizide ayrıca Fatih Artman, Ecem Çalık ve Ekin Türkmen rol alıyor. Dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizi 2. Dünya savaşı ve sonrasını konu alıyor. Bir göç hikayesidir. Toprak ağaları memleketi ele geçirmiş… Buğdayı el altından tüccara satıp milleti açlığa mahkum ediyorlar. Genç nüfus “her an savaşa girebiliriz” endişesiyle askere alınmış, tarlalar ekilemiyor. Oysa Destan, ailesini yerle bir olan Yugoslavya’dan, bir “Umut Ülkesi”ne getirdiğine inanmakta. Bu umudu için bile savaşmak zorunda olduğunu fark ettiğinde, parçası olmayı reddettiği bir savaştan, toprak ağalarına karşı açtığı bir savaşın ortasında bulur kendisini.

Destan arkası erzak dolu bir kamyonla gelir ve erzakları dağıtır. Destan düzeni için savaşmaktadır lakin Yavuz ağa canı saydığı mallarını korumak için savaşan yaralı bir aslandır artık. Yavuz ağa Destan’a ne yapacak ?

 

İşte  Son Destan 2. Bölüm Fragmanı;

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ